Warszawa: 26 stycznia, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.przewiń do góry

Co potrzebuję aby oglądać Polwizjer ?

Serwis Polwizjer jest dostępny tylko w internecie.
Do odtwarzania serwisu internetowego Polwizjer potrzebujesz:
- zainstalowaną płatną wersje programu Sigma Media Player Pro - tylko dla użytkowników z Windows OS
- lub uaktywniony wklejony w strone program (Flash) Web Player -dla użytkowników Windows OS, Win8, MAC OS, Android*, iOS**

- szybkich łączy internetowych, możesz sprawdzić swoją predkość internetu klikając tutaj
Ponadto zalecamy:
- darmową przeglądarkę Mozilla Firefox pobierz tutaj
- systemy operacyjne: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003,Win7,Win8. Konfiguracje sprzętowe: procesor Pentium IV lub Pentium III lub Athlon 900MHz i szybsze z kartą graficzną ze wspomaganiem sprzętowego skalowania obrazu.
* Użytkownicy systemu Android ( wersja 4.1) mogą korzystać z naszego serwisu instalując darmowy Adobe Flash Player, pobierz tutaj.
** Użytkownicy systemu iOS ( Iphone,Ipad...), na dzien dzisiejszy nie znamy aplikacji która jest kompatebilna.


przewiń do góry

Jak długo trzeba czekać na uzyskanie dostępu po dokonaniu opłaty?

Zakładając, że opłata została zaakceptowana, dostęp uzyskuje się w ciągu 60 minut.

przewiń do góry

Nie otrzymuje odpowiedzi na swoje pytanie, jaka może być przyczyna?

Dokładamy wszelkich starań aby odpowiedzi były szybkie i fachowe. Używasz jakiegoś programu który kontroluje nadchodzące wiadomości. Możliwe że program ten usuwa również naszą wiadomość. Użytkownicy posiadający skrzynki pocztowe w darmowych portalach typu (ATT.NET, sbcglobal, hotmail , interia.pl , onet.pl) powinni mieć na uwadze to, że nadchodzące do nich wiadomości są automatycznie sortowane i z przyczyn niezależnych od nas mogą ich nie otrzymywać. Jeżeli w ciągu najbliższego czasu nie otrzymasz odpowiedzi to sprawdź czy aby wiadomość nasza nie znajduje się w folderze "spam" albo "junk mail".

przewiń do góry

Jaka jest jakość dźwięku i obrazu?

Większość materiałów (99%) na stronie jest z jakością przekazu 450kb(320x240 i 432x240).

przewiń do góry

Z jaką częstotliwością są uaktualniane programy w tym nowe odcinki seriali ?

Programy uaktualniane są na bieżąco czyli do 48 godzin po emisji.

przewiń do góry

Co mam zrobić, aby widzieć uaktulanione programy?

Jeżeli Internet Explorer nie uaktualnia się automatycznie i włącza wideo ze swojej pamięci (to co było oglądane ostatnio), zamiast załadować nowy aktualny plik to zostosuj się do poniższych instrukcji.
Proszę zamknąć wszelkie otwarte strony Polwizjer. Proszę otworzyć Internet Explorer kliknąć na Tools>Internet Options..> w sekcji "Temporary Internet Files" kliknąć na "Delete files.." w sekcji "History" kliknąć na "Clear History" Nacisnąć "Apply" i "OK" Proszę zrestartować komputer.

Proszę także upewnić się, że Internet Explorer uaktualnia się automatycznie. W Internet Explorer proszę kliknąć na Tools>Internet Options W sekcji "Temporary Internet Files" proszę kliknąć na "Settings" i zaznaczyć "Automatically" lub "Every time you start Internet Explorer", wtedy proszę nacisnąć "OK" i "Apply" i znowu "OK".

przewiń do góry

Jak zmienic wielkość ekranu?

Aby zmienić rodzielczość ekranu proszę kliknąć prawym przyciskiem na ekran potem, kliknąć >>>>> Properties >>>>> Settings >>>>> zmienić ustawienia na 1024x768 >>>>> Apply >>>>> Ok.

przewiń do góry

Podczas oglądania obraz zacina się co kilkadziesiąd sekund. Jaka może być przyczyna ?

Aby ustalić przyczynę proszę przeprowadzić prosty test w momencie pojawienia się kłopotów z odbiorem klikając tutaj

Wykaże on jaką otrzymujesz prędkość łącza internetowego. Jeżeli Twoje połączenie jest prędkości bliskiej 450K, np. 450-500K, to teoretycznie jest ono wystarczajace, ale w praktyce musi ono działać perfekcyjnie aby nie przerywać obrazu bo jest tylko minimalna różnica między prędkością naszej emisji a maksymalną prędkościa odbioru Twojego połączenia. Proszę pamiętać ze połączenie przechodzi przez różne sieci także jeżeli na jakiejś z nich będzie nawet chwilowe opóźnienie to odbije się to na emisji programu u Ciebie. Przedewszystkim sugerujemy aby w czasie oglądania żaden inny program na Twoim komputerze (lub na Twojej sieci jeżeli podłączone są inne komputery) nie łączył się do internetu (bo będzię zużywał potrzebny bandwith), to zabezpieczy zakłócenia z Twojej strony.

przewiń do góry

Czy można oglądać wasze programy na ekranie telewizora? Jeżeli tak , to w jaki sposób?

Tak, można. Należy w odpowiedni sposób podlączyć komputer to odbiornika telewizyjnego. Jak tego dokonać można się dowiedzieć za pomocą przeglądarki internetowej google.pl wpisując przykladowe zdania "podłączenie komputera z TV" lub " podłączenie laptopa z TV".

przewiń do góry

Jak uaktywnić wtyczkę (plugin) w programie Web Player??

Proszę kliknąć na niżej podany link:

Aktywacja Web Player