Warszawa: 26 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 3.5 (30 głosów)

33 sceny z życia

  • dramat obyczajowy 
  • Polska/Niemcy 
  • 2008 
  • 3589 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

"33 sceny z życia" to przejmująca i bardzo osobista opowieść o doświadczeniu, jakim jest śmierć bliskiego członka rodziny. O tym jaki ma to wpływ na rodzinę, jak dekonstruuje i bezpowrotnie zmienia życie wszystkich osób. Bohaterką filmu jest 33-letnia artystka Julia, która ma kochającą się rodzinę i męża. Sielankę przerywa jednak choroba matki. Krok po kroku obserwujemy jej stopniową agonię oraz spustoszenie, jakie choroba sieje w jej rodzinie. Julia jest zdruzgotana, a jej depresję pogłębia jeszcze fakt, że mąż-kompozytor pracuje za granicą. W trudnych chwilach może liczyć tylko na Adriana, przyjaciela rodziny i współpracownika. Wkrótce po śmierci matki, świat Julii zawala się po raz kolejny - odchodzi również jej ojciec, który nie potrafi żyć bez ukochanej żony. Na tych gruzach Julia zaczyna budować nową miłość.
Obsada: Julia Jentsch, Peter Gantzler, Maciej Stuhr, Robert Wieckiewicz, Dorota Segda, Piotr Adamczyk, Andrzej Hudziak, Rafal Mackowiak, Renata Dancewicz, Roman Gancarczyk.

powrót