Warszawa: 1 marca, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 1.5 (3 głosów)

800

  • dramat, wojenny 
  • Chiny 
  • 2020 
  • 174 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

W 1937 roku ośmiuset chińskich żołnierzy na przełomie października i listopada podejmuje heroiczną walkę podczas bitwy o Szanghaj. Okopani w magazynie pośrodku Szanghajskiego pola bitewnego, walczą z armią japońską, która całkowicie ich otoczyła.
Obsada: Yi Zhang, Chen Yao, Haoming Yu, Augusta Xu-Holland, Gianluca Zoppa, Vincent Matile, David Semery, Drago Lazetich, Daniel Krauser i inni.

powrót