Warszawa: 6 marca, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (8 głosów)

99 franków

  • obyczajowy 
  • Francja 
  • 2007 
  • 875 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Adaptacja niezwykle popularnej we Francji komiksowej serii pt. "99 francs" Frederica Beigbeder, krytyka współczesnego społeczeństwa konsumpcyjnego prowadzona przez cynicznego speca od reklamy, który robi wszystko, aby zwolniono go z pracy, ale jego wysiłki przynoszą wprost odwrotny skutek. W Paryżu mieszka pewien sympatyczny facet imieniem Octave. Pracuje w największej agencji reklamowej na świecie. To on decyduje o preferencjach konsumenta, narzuca mu styl życia, pragnienia, wybory... Człowiek jest dla niego takim samym produktem, jak proszek do prania, czy jogurt. Jednak rodzi się w nim bunt przeciwko systemowi, który go stworzył. Postanawia więc zdemaskować mechanizmy reklamy pisząc powieść i odejść z zawodu.
Obsada: Dominique Bettenfeld, François Berléand, Nicky Marbot, Jocelyn Quivrin, Arsčne Mosca, Jean Dujardin, Dan Herzberg, Antoine Basler, Anton Yakovlev, Jan Kounen .

powrót