Warszawa: 6 marca, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (6 głosów)

Achilles i żółw

  • dramat obyczajowy 
  • Japonia 
  • 2008 
  • 680 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Film opowiada o życiu Machisu, który od dziecka chciał być malarzem, choć nie miał do tego talentu. Poświęcił dla sztuki absolutnie wszystko, zaniedbywał pracę, rodzinę, rzucił na szalę nawet małżeństwo z kochającą go żoną, która jako jedyna naprawdę go rozumiała. Mimo tych wyrzeczeń i coraz bardziej groteskowych prób odnalezienia własnego, niepowtarzalnego stylu, Machisu pozostał niedoceniony. Tytuł filmu pochodzi od jednego z paradoksów sformułowanych przez Zenona z Elei, który objaśniony jest w otwierającym film, animowanym prologu.
Obsada: Beat Takeshi, Yurei Yanagi, Reiko Yoshioka, Kanako Higuchi, Kumiko Aso, Akira Nakao, Eri Tokunaga i inni.

powrót