Warszawa: 6 marca, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 1.5 (12 głosów)

Aleja gówniarzy

  • dramat obyczajowy 
  • Polska 
  • 2007 
  • 1194 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

"Aleja Gówniarzy" to portret 28-letniego Marcina, bezrobotnego polonisty, który właśnie przeprowadza się z Łodzi do Warszawy. Akcja filmu rozgrywa się w ciągu dwunastu godzin ostatniej nocy w Łodzi, która miała zakończyć się spokojnym pożegnaniem ze znajomymi, a zamienia się w przygodę trwającą do świtu. Punktem zwrotnym jest moment zgubienia telefonu komórkowego przez Marcina. Znajduje go Kasia, która w wyniku pewnego nieporozumienia rozpoczyna grę z Marcinem: zostawia mu ślady w mieście, informacje u znajomych, lecz zawsze jest o krok przed nim. Marcin podąża śladami Kasi uświadamiając sobie, że szuka tak naprawdę jej, a nie telefonu. Jest to gorzka wyprawa, bo za Marcinem kilka traumatycznych przeżyć a przed nim spotkanie z kilkoma bliskimi osobami.
Obsada: Marcin Brzozowski, Ewa Łukasiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Marcel Wiercichowski, Jan Machulski.

powrót