Warszawa: 28 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (9 głosów)

Balanga

  • obyczajowy 
  • Polska 
  • 1993 
  • 1222 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

"Balanga" opisuje świat zdegradowany i przerażający, w którym królują strach, chamstwo i agresja. Rzecz dzieje się "na peryferiach polskiej rzeczywistości". Na pustej ulicy, nocą, zostaje uderzony przez taksówkę pełznący z trudem człowiek. Kierowca przenosi ofiarę na ławeczkę przystanku autobusowego i ucieka. Funkcjonariusze z radiowozu stwierdzają zgon. Jest trup - zaczyna się śledztwo. Prowadzi je porucznik z sierżantem-kierowcą wozu. Denatem okazuje się nauczyciel. Sekwencje śledztwa przeplatają się z krótkimi retrospekcjami, obrazującymi okoliczności, które poprzedziły finał.
Obsada: Jacek Pałucha, Paweł Fesołowicz, Jan Tesarz, Marcin Troński, Maciej Kozłowski, Zofia Merle, Sława Kwaśniewska, Stanisława Celińska, Joanna Żółkowska, Małgorzata Wachecka, Cezary Pazura, Piotr Gąsowski, Małgorzata Bogdańska-Kaczmarska, Grzegorz Klein, Joanna Trzepiecińska, Krzysztof Globisz, Jacek Skalski i inni.

powrót