Warszawa: 28 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (8 głosów)

Chromofobia

  • dramat obyczajowy 
  • Wielka Brytania 
  • 2005 
  • 735 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Idealna na pozór rodzina staje się obiektem zainteresowania dziennikarza, który słusznie szuka w niej sensacji. Każdy ród ma swoje sekrety, które ukrywa przed światem za starannie przystrzyżonym żywopłotem. Jednak tajemnice familii Aylesbury za sprawą Trenta, przyjaciela rodziny już wkrótce zagoszczą na ustach wszystkich... Pogoń za sukcesem oraz dążenie do skandalu na zawsze odmienią życie poszczególnych członków dysfunkcyjnego klanu Aylesbury.
Występują: Ben Chaplin, Penélope Cruz, Ralph Fiennes.

powrót