Warszawa: 26 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (8 głosów)

Con amore

  • obyczajowy 
  • Polska 
  • 1976 
  • 831 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Studenci Grzegorz (Wojciech Wysocki) i Andrzej (Mirosław Konarowski), przygotowują się do Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Obaj starają się usilnie o udział w konkursie i jednocześnie rywalizują o względy tej samej dziewczyny, Ewy. Jest ona oficjalnie dziewczyną Grzegorza, ale chłopak traktuje ten związek jako drugorzędny wobec kariery. Natomiast Andrzej, choć przewyższa rywala umiejętnościami pianistycznymi, nie znajduje pełnej satysfakcji w muzyce, za najważniejszą uważa miłość do Ewy (Małgorzata Snopkiewicz). Tymczasem dziewczyna zapada na śmiertelną chorobę.

powrót