Warszawa: 26 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (5 głosów)

Cyberprześladowca

  • dramat obyczajowy 
  • Kanada 
  • 2011 
  • 652 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

W dniu siedemnastych urodzin Taylor Hillridge (Emily Osment) dostaje od swojej matki Kris (Kelly Rowan) wymarzony komputer. Licealistka jest podekscytowana niezależnością i nieograniczonymi możliwościami, jakie daje surfowanie po sieci. Jednocześnie nie zdaje sobie sprawy z realnych zagrożeń, jakie czyhają w internecie. Niebawem staje się ofiarą przemocy w sieci. Oczerniana przez innych uczniów z dnia na dzień traci pewność siebie i zaczyna obawiać się kontaktów z nimi. Pomówienia sprawiają też, że odsuwają się od niej jej dwie najlepsze przyjaciółki, Samantha Caldone (Kay Panabaker) i Cheyenne Mortenson (Meaghan Rath). Zdesperowana i zastraszona, postanawia popełnić samobójstwo. W ostatniej chwili udaje się ją uratować. Wkrótce powody jej decyzji poznaje Kris. Zaniepokojona bezkarnością przemocy w sieci kobieta postanawia stworzyć w szkole system, który będzie w przyszłości chronił młode osoby przed nękaniem w internecie. Tymczasem wracająca do pełni sił Taylor znajduje swoje miejsce w grupie wsparcia, gdzie poznaje m.in. podobnie nękanego Caleba (Jade Hassouné).
Obsada: Emily Osment, Kay Panabaker, Kelly Rowan, Jon McLaren, Meaghan Rath, Jade Hassouné, Nastassia Markiewicz, Robert Naylor i inni.

powrót