Warszawa: 26 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (8 głosów)

Cztery minuty

  • dramat obyczajowy 
  • Niemcy 
  • 2006 
  • 633 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Życie Jenny (Hannah Herzsprung), zmienia się radykalnie wraz z wyrokiem skazującym ją na pobyt w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Jest młoda, ale jej życie właśnie się skończyło. Brutalnie zamordowała człowieka. Pod płaszczem agresji, jedynej ochrony w zakładzie kobieta ukrywa jednak łagodne oblicze i niewyobrażalny, muzyczny talent. Brutalną codzienność Jenny przerywa Traude Krüger (Monica Bleibtreu), 80-letnia zgorzkniała nauczycielka gry na pianinie. Odkrywa w agresywnej więźniarce wielki talent muzyczny i postanawia wykorzystać jej dar, spełnić marzenia i zamienić opryskliwą i humorzastą uczennicę w sławę rangi światowej pianistkę.

powrót