Warszawa: 18 stycznia, 2021 roku    godz.:

Seriale (679)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA: Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca.
Obecnie zajmujemy się aktualizacją materiału i chcielismy serdecznie zaprosić do jej testowania: https://new.polwizjer.com/

Po dokonaniu wyboru tytułu należy wpisac kod, który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code".
Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić playera.
Kod wpisany JEDNORAZOWO aktywuje playera na wszystkie pozycje.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.

ocena: 4.5 (333 głosów)

DNA

  • dramat, sensacyjny 
  • Dania, Francja 
  • 2019 

Opis:

Kopenhaski detektyw Rolf Larsen odzyskuje nadzieję na odnalezienie zaginionej przed pięcioma latami córki. Okazuje się, że policja wpada na nowy trop, odnajdując wadę w bazach DNA, co napawa optymizmem ojca chcącego dowiedzieć się, co dzieje się z jego dzieckiem. Wszelkie poszlaki prowadzą śledczych do międzynarodowej organizacji handlującej nieletnimi. Losy znajdujących się w sidłach dzieci i zakończenie międzynarodowego śledztwa są w rękach duńskiego detektywa.
Obsada: Anders W. Berthelsen, Zofia Wichlacz, Charlotte Rampling, Olivia Joof Lewerissa, Nicolas Bro, Trine Pallesen, Johanne Louise Schmidt, Louise Mieritz i inni.

Sezon 1

# Nazwa Oglądany Oglądaj
7 DNA 305 Oglądaj
6 DNA 1083 Oglądaj
5 DNA 809 Oglądaj
4 DNA 843 Oglądaj
3 DNA 912 Oglądaj
2 DNA 976 Oglądaj
1 DNA 1604 Oglądaj

powrót