Warszawa: 28 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 1.5 (12 głosów)

Doskonałe popołudnie

  • obyczajowy 
  • Polska 
  • 2005 
  • 804 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Film "Doskonałe popołudnie" to spojrzenie na dzisiejszą Polskę z punktu widzenia 50-latków oraz ludzi bardzo młodych ludzi, 20-latków. To spojrzenie krytyczne, ale jednocześnie niepozbawione wyrozumiałości. Film opowiada historię Mikołaja, jego dziewczyny Anny i wspólnika Krzyśka, którzy mają małe wydawnictwo literackie na przedmieściach Gliwic. Zbliża się ślub Anny i Mikołaja. Para nie ma czasu na przygotowania - ich ostatnio wydana przez nich książka okazała się kompletną klapą. Szukają więc tekstu, który pozwoli im osiągnąć komercyjny sukces. W przygotowaniach towarzyszy im kolega, który kręci o nich film. W tym czasie, do Marii, matki Mikołaja, która mieszka w Warszawie, przyjeżdża z Wrocławia były mąż, z którym Maria nie widziała się od 12 lat. Prosi ją, aby Maria razem z nim pojechała do Gliwic na ślub syna.

powrót