Warszawa: 6 marca, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 1.5 (4 głosów)

Dworzec dla dwojga

  • obyczajowy 
  • ZSRR 
  • 1982 
  • 522 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Wzruszająca opowieść o miłości dwojga samotnych ludzi, którzy poznają się na dworcu kolejowym prowincjonalnego miasteczka. Pianista Płaton Rabinin poznaje na dworcu kolejowym kelnerkę Wierę. Ma kłopoty, gdyż jego żona spowodowała wypadek samochodowy, w którym zginął człowiek, a Płaton wziął winę na siebie. Pomiędzy nim, a Wierą rodzi się uczucie. Wyznaje dziewczynie, że jako winny tego przestępstwa, będzie musiał spędzić wiele następnych lat w obozie karnym. Nieco zniewieściały Płaton okazuje się heroicznym bohaterem, a prostacka Wiera wrażliwą i wierną kobietą. Widmo karnego obozu w tle jest także metaforą totalitaryzmu przytłaczającego obywateli Rosji Radzieckiej.
Obsada: Nikita Michałkow, Oleg Basilashvili, Lyudmila Gurchenko, Nonna Mordyukova.

powrót