Warszawa: 28 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 1.5 (6 głosów)

Dworzec nadziei

  • obyczajowy 
  • Brazylia 
  • 1998 
  • 682 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Niemłoda i niezamężna nauczycielka Dora mieszka w obskurnym bloku na przedmieściach Rio. Dorabia sobie do emerytury pisząc na dworcu kolejowym listy za analfabetów. Jest samolubna i zgorzkniała. Życie jej nie rozpieszczało, więc Dora stała się zupełnie obojętna na cudze problemy i nieszczęście, dlatego bez żadnych skrupułów bawi się w arbitra i bezkarnie ingeruje w życie ludzi, którzy powierzają jej swoje sekrety, marzenia, dzielą się problemami. Do jej dziennego rytuału należy bowiem selekcja napisanych przez siebie listów, w wyniku której większość z nich ląduje w koszu, część trafia do szuflady, a jedynie nieliczne zostają wysłane. Pewnego dnia do Dory zgłasza się kobieta z synkiem, prosząc o wysłanie listu do ojca swojego dziecka, którego nie widziała od lat. Na drugi dzień kobieta ta ginie pod kołami autobusu, a 9 letni Josue (Vinicius de Oliveira) zostaje sam bez rodziny i znajomych. Dora przygarnia chłopca na noc, ale tylko po to, by na drugi dzień sprzedać go podejrzanej agencji, przemycającej osierocone dzieci do Europy. Jednak pod wpływem dręczących ją wyrzutów sumienia i budzących się w niej instynktów macierzyńskich, Dora zmienia zdanie i porywa chłopca, uciekając z Rio. Tak też zaczyna się Odyseja tej niedobranej dwójki po bezkresnej Brazylii w poszukiwaniu ojca Josuego.
Obsada: Fernanda Montenegro, Vinicius De Oliveira, Marila Pera, Sola Lira, Orhon Bastos.

powrót