Warszawa: 28 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 3.5 (34 głosów)

Echo serca. Noc sylwestrowa

  • obyczajowy 
  • Polska 
  • 2019 
  • 2035 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Ekipa ze Szpitala Północnego w sylwestra wybiera się na bal kostiumowy. Jan i Andrzej, początkowo niechętni temu pomysłowi, w końcu dają się przekonać. W drodze na imprezę Bartek namawia przyjaciół, by weszli do wybudowanego niedawno wieżowca. Z ostatniego piętra budynku, który nie został jeszcze oddany do użytku, można podziwiać wspaniałe widoki. Wszyscy są zachwyceni do czasu, gdy okazuje się, że zostali tu zamknięci przez ochroniarzy. Nie mają ze sobą telefonów i są zupełnie odcięci od świata. Wygląda na to, że najwcześniej wydostaną się stąd za trzy dni. Zaczynają szukać wyjścia z pułapki. Pomoc oferuje im nowo poznany Radek. Sympatyczny poszukiwacz przygód tak naprawdę jednak ma nadzieję, że nikt tak prędko nie wydostanie się z pułapki. Zrujnowałoby to jego wielkie, starannie ukrywany plan.
Obsada: Antoni Pawlicki, Julia Pogrebińska, Przemysław Sadowski, Maciej Mikołajczyk, Kamila Bujalska, Dorota Sega i inni.

powrót