Warszawa: 28 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 3.5 (22 głosów)

Gladiator do wynajęcia

  • komedia, obyczajowy 
  • Włochy 
  • 2012 
  • 1042 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Film opowiada historię mieszkającego nad Tybrem rodzeństwa, w którego życiu pojawia się nielegalny emigrant z Białorusi. Sergio (Nicola Pistoia) był kiedyś cenionym kaskaderem, który pracował na planach amerykańskich filmów. Wypadek przerwał jego karierę. Sergio zarabia teraz jako… centurion w rzymskim Koloseum. Dzieli mieszkanie ze swoją siostrą Marią (Elisabetta De Vito), która jest operatorką sekstelefonu. Pewnego dnia w ich życiu pojawia się Milan (Paolo Triestino), nielegalny emigrant z Białorusi. Milan przekonuje Sergia, że może pracować razem z nim.
Obsada: Nicola Pistoia, Paolo Triesti, Elisabetta De Vito, Teresa Del Vecchio, Stefano Fresi i inni.

powrót