Warszawa: 28 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (7 głosów)

Handlarz cudów

  • obyczajowy 
  • Polska/Szwecja 
  • 2009 
  • 591 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

"Handlarz cudów" to opowiada o pełnym napięcia i emocji spotkaniu dwójki dagestańskich dzieci i Stefana, mieszkańca jednego z małych miasteczek wschodniej Polski i ich nielegalnej podróży przez Europę - od wschodniej granicy Polski aż do południowej Francji. Dzielą ich bariery kulturowe, społeczne, religijne, językowe. Wrogość a nawet nienawiść źle wróży znajomości ale wspólna droga zbliża ludzi. Hasim ma 10 lat, Urika, jego siostra 13, są półsierotami - nie mają matki. W wojnie stracili dom i zostali wygnańcami. Podczas ucieczki z obozu uchodźców ich opiekun został zatrzymany przez Straż Graniczną - im udało się uciec. Ukrywają się. Są samotne i desperacko potrzebują pomocy. Muszą przedostać się do Francji gdzie przebywa ich ojciec. Sami nie mają szans i dobrze o tym wiedzą. Wspólna podróż zmieni każdego z nich.
Obsada: Borys Szyc, Sonia Mietielica, Roman Gonczuk, Joanna Szczepkowska, Ali Ibraiguimov i inni.

powrót