Warszawa: 1 marca, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 5.0 (6 głosów)

Hotel Vidago Palace

  • serial obyczajowy 
  • Portugalia 
  • 2017 

Opis:

Serial opowiada historię miłosną między dwojgiem młodych ludzi z różnych klas, gotowych stawić czoła wszystkim przeszkodom. Młoda arystokratka Carlota de Vimieiro jest zaręczona z zamożnym Cezarem de Silva. Związek ten jest jednak zaaranżowany przez jej rodzinę, aby ją uratować przed bankructwem i życiem w ubóstwie. Niestety jak zapewne się domyślacie Carlota zakochuje się w synu hotelowego concierge...Zakazane uczucie i wojna w tle.

Sezon 1

# Nazwa Oglądany Oglądaj
3 Hotel Vidago Palace 297 Oglądaj
2 Hotel Vidago Palace 332 Oglądaj
1 Hotel Vidago Palace 761 Oglądaj

powrót