Warszawa: 28 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (8 głosów)

Jedwabne życie

  • obyczajowy 
  • Francja 
  • 2006 
  • 637 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Franssou (Isabelle Carré), mieszka w Paryżu, pracuje jako nauczycielka angielskiego, a w wolnym czasie spotyka się z nieciekawym panem w średnim wieku marząc o innym życiu. Gdy pewnego dnia otrzymuje w spadku 50.000 euro, bez żalu rzuca wszystko i wyjeżdża na Rivierę nacieszyć się luksusem. W czterogwiazdkowym hotelu Franssou spotyka hałaśliwego mężczyznę, który zajmuje się przygotowaniami trasy koncertowej Eltona Johna. Zaintrygowana Stephenem dziewczyna nawiązuje z nim znajomość. Po bliższym poznaniu dowiaduje się, że mężczyzna jest w sytuacji bez wyjścia i postanawia to wykorzystać.

powrót