Warszawa: 26 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 3.5 (15 głosów)

Kochaj i tańcz

  • obyczajowy, muzyczny 
  • Polska 
  • 2009 
  • 1986 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

"Kochaj i tańcz" w reżyserii Bruce Parramore’a to pierwszy polski film taneczny, pełen niesamowitego tańca, w rytm którego rozgrywa się poruszająca historia o miłości na przekór wszystkim, o uczuciu które wywraca do góry nogami świat głównych bohaterów. Główna bohaterka filmu to debiutująca dziennikarka (Izbella Miko), której świat jest poukładany, świetnie zorganizowany i niemalże perfekcyjny. Ma oddanego narzeczonego (Wojciech Mecwaldowski), który daje jej poczucie bezpieczeństwa, wspaniałą matkę (Katarzyna Figura) i szansę na pracę w popularnym piśmie dla kobiet. Życie jednak jest nieprzewidywalne i na jej drodze stanie młody tancerz, marzący o karierze na Broadwayu pasjonat street dance (Mateusz Damięcki). Dziennikarka dzięki niemu odkryje świat pasji i tańca, który już na zawsze zburzy dobrze znany jej porządek świata.
Obsada: Izabela Miko, Mateusz Damięcki, Rafał Królikowski, Katarzyna Figura, Jacek Koman, Wojciech Mecwaldowski, Katarzyna Herman, Krzysztof Globisz.

powrót