Warszawa: 28 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 4.5 (141 głosów)

Kola

  • obyczajowy 
  • Czechy 
  • 1996 
  • 746 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Nagrodzona Oscarem wzruszająca i zabawna opowieść o przyjaźni pewnego muzyka z pięcioletnim chłopcem. Jan Louka - playboy i lekkoduch żeni się z pewną Rosjanką, której małżeństwo potrzebne jest do zyskania czeskiego obywatelstwa. Umowa jest prosta - po załatwieniu formalności Louka zainkasuje pieniądze, a kobieta wraz ze swoim pięcioletnim synkiem Kolą zniknie z jego życia. I rzeczywiście Rosjanka znika, ale zostawia Kolę na pastwę losu. Jedynym jego opiekunem jest teraz Louka, który nie spodziewa się, że sympatyczny pięciolatek postawi jego życie na głowie. Burząc jego uporządkowany świat, Kola otworzy mu oczy na nieznane mu dotąd uroki życia.

powrót