Warszawa: 6 marca, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 1.5 (8 głosów)

Kontrolerzy

  • obyczajowy 
  • Węgry 
  • 2003 
  • 555 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Opowieść o młodym człowieku Bulcsu, który uciekając od swojego dotychczasowego życia podejmuje pracę jako kontroler w metrze. Jego życiem od tej pory rządzą proste zasady. Ludzie, którzy chcę jeździć metrem muszą kupić bilet. Jego zadaniem jest sprawdzenie, czy faktycznie to zrobili. "Kontrolerzy" to film opowiadający o życiu kontrolerów biletów w budapeszteńskim metrze. Kanary są życiowymi nieudacznikami, z wyjątkiem właśnie Bulcsu, który jest wykształcony i inteligentny. Niestety, w metrze życie nie jest takie łatwe, jakiego by się spodziewał. Grasuje tam zakapturzony mężczyzna, który wpycha ludzi pod pociągi. Główny bohater postanawia rozwikłać zagadkę tajemniczych zaginięć.
Obsada: Sandor Badar, Sandor Csanyi, Zoltan Mucsi, Csaba Pindroch i inni.

powrót