Warszawa: 1 marca, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 1.5 (1 głosów)

Królewna zaklęta w czasie

  • familijny, fantastyczny 
  • Czechy 
  • 2020 
  • 184 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Księżniczka Elena niedługo kończy 20 lat. Jej urodziny oznaczają powrót starego zagrożenia ze strony okrutnej wiedźmy, która poprzysięgła zemstę.
Obsada: Natalia Germani, Eliška Křenková,Simona Zmrzlá, Marek Lambora, Veronika Freimanová, Martin Dejdar, Martin Písařík, Jan Révai, Roman Zach, Elizabeth Drobotová, Igor Krištof, Viktor Krištof, Vladimír Polák, Pavel Richta i inni.

powrót