Warszawa: 28 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 4.5 (34 głosów)

Krzysztof

  • obyczajowy 
  • Polska 
  • 2010 
  • 1958 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Historia brutalnego porwania i zabójstwa syna znanego przedsiębiorcy Krzysztofa Olewnika z Dobrzynia. Pokazana z perspektywy jego siostry Doroty, która prowadzi heroiczną walkę z ludzką bezwzględnością. Jedyne, co trzyma ją przy życiu to nadzieja, że jej brat żyje. Nadzieja, która z każdym dniem jest coraz trudniejsza. A ostatecznie wręcz niemożliwa do zniesienia. Rodzina Orłowiczów wiedzie bardzo dostatnie życie. Ojciec (Witold Dębicki), nestor rodu, cieszący się dużym poważaniem wśród lokalnych władz i całego społeczeństwa jest właścicielem zakładów mięsnych, które właśnie świętują swoje piętnastolecie. Orłowicz dorobił się wszystkiego w wyniku ciężkiej pracy, dlatego jest bardzo pewny siebie, surowy i zarazem wymagający dla swoich dzieci. Szczególnie wobec jedynego syna Krzysztofa (Mateusz Janicki), który prowadzi beztroskie życie. Chciałby, aby ten brał przykład ze swojej starszej siostry – Alicji, która jest prawą ręką taty. Poznajemy ją w momencie, kiedy przyjeżdża razem z narzeczonym na happening zorganizowany z okazji rocznicy firmy Orłowiczów. Tego samego wieczoru, kiedy rodzina, przyjaciele i przedstawiciele lokalnych władz bawią się u Orłowiczów, dochodzi do uprowadzenia Krzysztofa.
Obsada: Gabriela Muskała, Witold Dębicki, Piotr Jankowski, Mateusz Janicki, Łukasz Garlicki, Marek Kalita i inni.

powrót