Warszawa: 28 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 3.5 (10 głosów)

Maria łaski pełna

  • dramat, obyczajowy 
  • Kolumbia, Ekwador 
  • 2004 
  • 1139 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Młoda Kolumbijka María Álvarez pochodzi z niezamożnej rodziny. Bardzo ciężko pracuje na plantacji róż, a na dodatek jest w ciąży z chłopakiem, którego nie kocha. Szansy na odmianę własnego losu upatruje w znajomości z Franklinem. Chłopak oferuje jej dobrze płatne, choć ryzykowne zlecenie. Ma zostać tzw. mułem, czyli narkotykowym kurierem, i przemycać do USA połknięte wcześniej kapsułki.
Obsada: Catalina Sandino Moreno, Virgina Ariza, Mateo Suarez, Jaime Osorio Gómez, Evangelina Morales, Patrick Rameau, Ada Vergara De Solano, Fernando Velasquez i inni.

powrót