Warszawa: 26 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 1.5 (13 głosów)

Mężczyzna, który kocha

  • obyczajowy 
  • Włochy 
  • 2008 
  • 780 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Akcja filmu rozgrywa się współcześnie w Turynie. Opowiada historię 30-letniego Roberto i jego dwóch skomplikowanych relacji z kobietami - z Sarą (Kseniya Rappoport), wicedyrektor hotelu w centrum miasta oraz Albą (Monica Bellucci) – kuratorką w galerii sztuki współczesnej. Miłosna rozgrywka sprawia, że Roberto w każdym z tych związków odgrywa różne role, doświadczając zarówno słodkiego jak i okrutnego oblicza miłości, a przede wszystkim jej obezwładniającej siły. Roberto szuka odpowiedzi w przeżyciach bliskich – brata, koleżanki z pracy, rodziców. Lecz prawda o miłości – jeśli w ogóle istnieje – jest ukryta w spojrzeniach tych dwóch kobiet, ich słowach, w momentach uniesienia i namiętności i w nieuniknionych chwilach pożegnania. Odpowiedź, której szuka Roberto, leży w niespodziankach jakie niesie życie, w nieprzewidywalności zdarzeń, w świadomości, że chociaż wszystko ma swój koniec, nie należy tracić wiary w miłość.
Obsada: Pierfrancesco Favino, Monica Bellucci, Ksenia Rappoport, Michele Alhaique, Marisa Paredes.

powrót