Warszawa: 26 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (7 głosów)

Milczenie Lorny

  • dramat obyczajowy 
  • Belgia/Francja 
  • 2008 
  • 500 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Tytułową bohaterką filmu jest młoda emigrantka z Albanii, która w ramach starań o belgijskie obywatelstwo zawarła fikcyjne małżeństwo z uzależnionym od narkotyków Claudym. Wkrótce Lorna ma się z nim rozstać, aby wyjść za mąż za bogatego Rosjanina, któremu również zależy na zdobyciu zachodniego obywatelstwa. Plan jest prosty: Claudy umrze z przedawkowania, a wtedy kobieta będzie mogła zawrzeć kolejne intratne małżeństwo. Dzięki temu zdobędzie pieniądze na założenie interesu ze swoim albańskim chłopakiem, Sokolem. Nad całą sytuacją czuwa Fabio - taksówkarz i szef miejscowego gangu. W pewnym momencie ten misterny plan zaczyna jednak zawodzić. Claudy niespodziewanie postanawia skończyć z narkotykami i prosi Lornę o pomoc w wyjściu z nałogu. Ona się zgadza. Początkowo czuje do mężczyzny dystans i niechęć, widzi w nim jedynie narkomana, dzięki któremu zarobi pieniądze i spełni swoje marzenia. Potem zaczyna widzieć w Claudym człowieka. Od tego momentu zapragnie walczyć o ocalenie człowieczeństwa także w samej sobie.
Obsada: Jeremie Renier, Arta Dobroshi, Alban Ukaj.

powrót