Warszawa: 6 marca, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (11 głosów)

My, dzieci z dworca Zoo

  • dramat obyczajowy 
  • RFN 
  • 1981 
  • 693 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Akcja filmu „My, dzieci z dworca Zoo” toczy się w Berlinie Zachodnim końca lat 70-tych. 14-letnia Christiane wychowuje się w rozbitej rodzinie. Po przeprowadzce do Berlina Zachodniego, zajęta karierą zawodową matka dziewczyny nie jest w stanie poświęcić jej odpowiednio dużo uwagi. Christiane wraz ze swoją przyjaciółką Kessie, którą ma za autorytet, zaczyna chodzić na dyskotekę gdzie z łatwością można kupić narkotyki. Kiedy zagubiona nastolatka poznaje niewiele starszego narkomana Detlefa, zaczyna także eksperymentować z narkotykami, a potem się od nich uzależnia. Od tej chwili następuje całkowita degradacja życia Christiane. Bohaterka przechodzi typowe piekło osoby uzależnionej, którego kolejnymi etapami są: kradzieże, handel narkotykami, a następnie prostytucja. Film oparty na faktach autentycznych.
Obsada: Natja Brunckhorst, Thomas Haustein, Jens Kuphal, Rainer Woelk, Jan Georg Effler, Christiane Reichelt, Daniela Jaeger, Kerstin, David Bowie, Eberhard Auriga, Peggy Bussieck. Lothar Chamski jako Rolf Uwe Diderich .

powrót