Warszawa: 28 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (7 głosów)

Narzeczony

  • obyczajowy 
  • Polska 
  • 2003 
  • 587 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Lilka Janicka , rozwódka w średnim wieku, prowadzi galerię sztuki w centrum miasta. Jej córka, 20-paroletnia Wanda, jest z zawodu weterynarzem. Dziewczyna wciąż przeżywa sercowe rozterki. Teraz zakochuje się w przebojowym pracowniku agencji reklamowej. Lilka chce poznać wybranka córki i prosi ją, by przyprowadziła go do galerii pod pretekstem jej przemeblowania. Sugestie Kota na temat aranżacji wnętrza powodują, że do galerii przychodzi coraz mniej klientów. Wanda wierzy jednak w talent ukochanego i sama za jego radą zmienia swój image. Te zmiany nie podobają się Lilce, ale na szczęście nie musi długo znosić wszystkowiedzącego narzeczonego córki.

powrót