Warszawa: 26 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 3.5 (18 głosów)

Nie zaznasz spokoju

  • dramat obyczajowy 
  • Polska 
  • 1977 
  • 606 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Dramat obyczajowy ukazujący jedną z subkultur młodzieżowych - gitowców, której członkowie, postępując według kodeksu opartego na kulcie siły, przemocy oraz bezwzględności, wchodzą w konflikt z prawem i doprowadzają do tragedii. Tolek Maliniak, zwany Biczem, po trzech latach pobytu w zakładzie karnym przyjeżdża do Warszawy. Nie podejmuje pracy, tylko staje na czele grupy gitowców, z którą planuje kolejny skok. Załatwia też stare porachunki z Gnatem, który odszedł od gitowców i związał się z Bożeną, byłą dziewczyną Bicza. Chce się też zemścić na dawnej sympatii. Sterroryzowany chłopak zwabia dziewczynę do baraku nad Wisłą, gdzie Tolek ma ukarać ją za niewierność.
Obsada: Krzysztof Janczar, Joanna Pacuła, Piotr Pręgowski, Ryszard Faron, Lidia Korsakówna, Gustaw Lutkiewicz, Emilia Krakowska, Tomasz Borkowy, Henryk Gołębiewski.

powrót