Warszawa: 28 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (8 głosów)

Niebo nad Paryżem

  • obyczajowy 
  • Francja 
  • 2008 
  • 518 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

„Niebo nad Paryżem”, w reżyserii Cedrica Klapischa to opowieść o codziennym życiu paryżan latem. Pierre (Romain Duris) ma swój świat, swoje szaleństwa, pragnienie bycia kochanym i jest Francuzem. Kiedy jego życie gwałtownie się zmienia ucieka w rytm swojego miasta - Paryża. Na nowo odkrywa urok paryskich zaułków, niepozornych kawiarenek, które tak wiele mówią, parków i mieszkańców Miasta nad Sekwaną. Niespodziewanie zaczyna dzielić z przypadkowymi ludźmi radości i kłopoty To dzięki nim odnajdzie siebie i pozna prawdziwy smak życia. Ta opowieść to historia wielu bohaterów. Życie codzienne, problemy, zmartwienia czy radości oczami paryżan. Poznajemy rozwiedzionego sprzedawcę warzyw, samotną pracowniczkę socjalną, zakochanego profesora czy architekta, który niebawem zostanie ojcem. Ich losy codziennie zazębiają się. Ta z pozoru zwykła codzienność tworzy niezwykłą opowieść.

powrót