Warszawa: 6 marca, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (14 głosów)

Niedzielni tatusiowie

  • obyczajowy 
  • Francja 
  • 2012 
  • 909 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Kiedy Antoine dowiaduje, że żona go zdradza, postanawia opuścić rodzinny dom i wprowadza się do Léo, swojego kumpla z młodych lat. Léo i jego żona Léa bardzo wspierają go w trudnych chwilach. Najbardziej dotkliwym ciosem dla Antoine’a jest rozłąka z trójką dzieci. Otrzymuje prawo do spotkań z nimi w co drugi weekend, co czyni go niedzielnym ojcem - nie do końca prawdziwym tatą tak, jak nie do końca prawdziwi są niedzielni kierowcy czy wędkarze. Ale życie idzie dalej i Antoine musi stanąć na nogi.
Obsada: Thierry Neuvic, Hélène Fillières, Olivier Baroux, Marilyne Canto, Nina Rodriguez i inni.

powrót