Warszawa: 6 marca, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 3.5 (12 głosów)

Oskar i pani Róża

  • dramat obyczajowy 
  • Francja 
  • 2009 
  • 567 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Film, nakręcony na podstawie bestsellerowej powieści Erica Emmanuela Schmitta, porusza trudny temat śmierci. 10-letni Oskar cierpi na białaczkę. Ani lekarze, ani rodzice nie potrafią mu powiedzieć, że niedługo umrze, a on sam dowiaduje się o tym podsłuchując ich rozmowę. Chłopiec przestaje się odzywać do kogokolwiek, a jedyną osobą z którą pragnie rozmawiać, jest przypadkowo poznana Pani Róża. Początkowo kobieta nie chce się zgodzić na odwiedziny, nie cierpi bowiem szpitali, brzydzi się chorobą i boi się czymkolwiek zarazić. Ordynator proponuje jej więc układ - podpisze z nią umowę na codzienną dostawę pizzy do szpitala, w zamian za doglądanie Oskara. Kobieta zaprzyjaźnia się z chłopcem i pomaga mu przejść przez ostatnie stadium choroby.
Obsada: Laroque Michele, Benabdelmoumen Amir, Von Sydow Max i inni.

powrót