Warszawa: 26 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (9 głosów)

Perswazje

  • obyczajowy 
  • Wielka Brytania 
  • 2007 
  • 710 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Telewizyjna ekranizacja poczytnej powieści Jane Austen. Anne Eliot (Sally Hawkins), pochodzi z bardzo szanowanej arystokratycznej rodziny. W wieku 19 lat zakochuje się z wzajemnością w kapitanie Fredericku Wentworh (Rupert Penry-Jones). Niestety, pochodzi on z nieco niższych sfer, więc jej rodzice nie zgadzają się na ślub. Dziewczyna ulega perswazjom najbliższych i zrywa zaręczyny. Znacznie później, gdy w wieku 27 lat ponownie spotyka kapitana, uczucia odżywają, a ona dojrzalsza i w wielu kwestiach lepiej zorientowana, zaczyna przeczuwać, że to ostatnia szansa na miłość jaką podsuwa jej los. Tym razem Anne postanawia sprzeciwić się konwenansom i nie pozwolić, by otoczenie po raz kolejny zdecydowało za nią w kwestii uczuć.

powrót