Warszawa: 28 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (13 głosów)

Pies imieniem Duke

  • familijny, obyczajowy 
  • Kanada 
  • 2011 
  • 969 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Wzruszająca, przeznaczona dla całej rodziny opowieść o niezwykłej więzi łączącej psa i bezdomnego weterana. Bezdomny weteran wojenny zostawia swojego psa na progu kliniki dla zwierząt. Czworonóg jest poważnie chory, jednak pracownikom placówki udaje się uratować go przed śmiercią. Gdy życiu zwierzęcia nic już nie zagraża, personel lecznicy postanawia odnaleźć biednego mężczyznę i zwrócić mu ukochanego towarzysza.
Obsada: Steven Weber, Sarah Smyth, Allison Hossack i inni.

powrót