Warszawa: 18 stycznia, 2021 roku    godz.:

Seriale (679)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA: Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca.
Obecnie zajmujemy się aktualizacją materiału i chcielismy serdecznie zaprosić do jej testowania: https://new.polwizjer.com/

Po dokonaniu wyboru tytułu należy wpisac kod, który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code".
Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić playera.
Kod wpisany JEDNORAZOWO aktywuje playera na wszystkie pozycje.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.

ocena: 4.5 (225 głosów)

Romulus

  • historyczny 
  • Włochy 
  • 2020 

Opis:

Rozgrywająca się w VIII p.n.e. historia Romulusa i jego brata bliźniaka Remusa widziana oczami trzech osób naznaczonych śmiercią, samotnością i przemocą: Iemosa, Wirosa i młodej westalki Ilii. Gdy bohaterowie uczą się, jak kształtować własne przeznaczenie zamiast biernie znosić kaprysy losu - okrutna i zarazem opiekuńcza postać kobieca czuwa nad powstawaniem nowego społeczeństwa, kładąc podwaliny dla jednego z największych imperiów w dziejach. Epicka opowieść o pochodzeniu Rzymu, jakiej jeszcze nie było.Obsada: Andrea Arcangeli, Francesco Di Napoli, Marianna Fontana, Giuseppe Schillaci, Emilio De Marchi, Simon Rizzoni, Federico Diust, Alessandro Cremona, Daniele Felici i inni.

Sezon 1

# Nazwa Oglądany Oglądaj
8 Romulus 73 Oglądaj
7 Romulus 174 Oglądaj
6 Romulus 234 Oglądaj
5 Romulus 249 Oglądaj
4 Romulus 293 Oglądaj
3 Romulus 365 Oglądaj
2 Romulus 469 Oglądaj
1 Romulus 1166 Oglądaj

powrót