Warszawa: 6 marca, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (5 głosów)

Rzymska opowieść

  • obyczajowy 
  • Włochy 
  • 1998 
  • 552 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Film wybitnego, włoskiego reżysera - Bernardo Bertolucciego. Subtelna historia ukazująca narastające napięcie między kobietą i mężczyzną. Stary dom w centrum Rzymu, a w nim dwoje samotnych ludzi. On – Anglik, pianista ukrywający się za swym fortepianem. Muzyka Mozarta, Bacha, Griega to jedyne jego towarzystwo. Ona – młoda Afrykanka, uciekająca przed bolesnymi doświadczeniami z przeszłości, choć wciąż pełna energii i wiary w lepszy jutro. Jason Kinsky (David Thewlis) wynajmuje Shandurai (Thandie Newton) pokój na parterze, w zamian za co dziewczyna sprząta jego zakurzone kąty. Żyją obok siebie zajęci swoimi sprawami: Kinsky swoją muzyką, Shandurai – studiami na medycynie. Pozornie. W pewnym momencie wpadają w sidła namiętności, zagmatwanej gry przyciągania i odpychania, sekretów i niedomówień.
Obsada: Thandie Newton, David Thewlis, Claudio Santamaria, John C. Ojwang, Massimo De Rossi, Cyril Nri i inni.

powrót