Warszawa: 6 marca, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (10 głosów)

Sanatorium pod klepsydrą

  • obyczajowy 
  • Polska 
  • 1973 
  • 571 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Filmowa adaptacja książki "Sanatorium pod klepsydrą". Poetycka refleksja na temat przemijania oraz nieodwracalności śmierci. Film jest surrealistyczną opowieścią o młodym człowieku, Józefie (Jan Nowicki), który odwiedza sanatorium doktora Gotarda (Gustaw Holoubek). Przebywa tam jego ojciec Jakub (Tadeusz Kondrat), zmarły przed laty, lecz tutaj żyjący w innym wymiarze czasu. Józef wędrując pełnymi tajemnic labiryntami wskrzesza na nowo krainę swego dzieciństwa: świat małego żydowskiego miasteczka, sklep prowadzony przez ojca, przyjaźń z Rudolfem i pierwsze miłosne rozterki.
Obsada: Jan Nowicki, Tadeusz Kondrat, Irena Orska, Halina Kowalska, Gustaw Holoubek.

powrót