Warszawa: 20 czerwca, 2019 roku    godz.:

Seriale (586)

Wiadomości (6)

Publicystyka (8)

Rozrywka (181)

Dokument (156)

tele na zywo
ocena: 2.5 (33 głosów)

Seks dzikich zwierząt

  • dokument 
  • Wielka Brytania 
  • 2006 

Opis:

Seria dokumentalna, która odkrywa prawdziwy świat zwierzęcych strategii i intryg. W odcinku "Prawdziwi macho" przekonamy się, jak samce przewodzące stadu zdolne są do sabotażu lub nawet zabicia swojego rywala w walce o udany seks. W "Femme Fatales" pokażemy m.in. modliszki zdolne pożreć głowę swojego partnera. W filmie "Perwersje?" opowiemy o onanistach, hermafrodytach, transseksualistach i jednostkach aseksualnych w królestwie zwierząt. "Orgie" z kolei poświęcone będą praktykom wielu gatunków w zaspokajaniu popędu seksualnego w różnych konfiguracjach.

Agresywna sprzedaż. Zwierzęta nie muszą okazywać swojej seksualności za pomocą siły. Mają na to bardziej wyszukane sposoby. Pasikoniki Anabrus simplex przyciągają 'daniami' ze spermy. Żuki sygnalizują swoją gotowość za pomocą odchodów słonia.

Femmes fatales. Spotkanie z femme fatales, które poddają samców niezwykłym próbom nawet dla najmniejszej szansy reprodukcji. Niektóre z nich chcą czegoś bardziej dzikiego niż zwykła miłość.

Libido. Seks to nie jest kwestia przypadku. Dla niektórych zwierząt jest konieczny do kontynuowania linii genetycznej. Inne robią to przyjemności. Popęd płciowy zamienia niektóre zwierzęta w despotów, inne w seksualnych atletów.

Orgie. Zwierzęta mają potrzeby, które muszą zaspokoić - w przeciwnym przypadku będą szukać ratunku u swoich sąsiadów. Samce gęsi zajmują się zwykle tymi samymi partnerkami, ale nadejście nowej samicy to bardzo miłe doświadczenie.

Perwersje. Wizyta w niezwykłym świecie, gdzie panuje całkowita swoboda seksualna. Zamieszkują go transseksualiści, transwestyci, osoby aseksualne i hermafrodyty.

Prawdziwi macho. W królestwie zwierzęcym dominujący samiec jest poddany wyczerpującym maratonom seksualnym, musi walczyć z innymi samcami i zdobyć dość energii do produkcji miliardów plemników. Takie życie nie jest wcale do pozazdroszczenia.

powrót