Warszawa: 28 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 4.5 (48 głosów)

Skrzydlate świnie

  • obyczajowy 
  • Polska 
  • 2010 
  • 1331 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Opowieść o grupie przyjaciół z niewielkiego miasteczka pod Poznaniem, Grodziska Wielkopolskiego, których połączyła wspólna pasja: futbol, a właściwie "aktywne kibicowanie piłkarskiemu klubowi". Łączy ich klub, dzieli sytuacja życiowa. Oskar Nowacki właśnie został ojcem. Wraz z bratem, Mariuszem, sprzedaje dewocjonalia na terenie Bazyliki w Licheniu. Dziewczyna Mariusza, Basia, towarzyszy chłopakom ze względu na miłość do kibicowania i resztki przywiązania do Mariusza.
Obsada: Paweł Małaszyński, Piotr Rogucki, Olga Bołądź, Karolina Gorczyca, Cezary Pazura, Agata Kulesza, Eryk Lubos, Witold Dębicki, Bartłomiej Firlet, Dominik Bąk, Andrzej Grabowski, Anna Romantowska, Christian Kamiński, Roman Gancarczyk, Dorota Zięciowska, Jan Tomaszewski, Przemysław Saleta i inni.

powrót