Warszawa: 26 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 3.5 (35 głosów)

Sobowtór

  • obyczajowy 
  • Polska 
  • 2006 
  • 550 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Film składa się z dwóch na pozór oddzielnych, acz przeplatających się wątków. Pierwszy dotyczy Artura - trzydziestolatka, prowadzącego monotonne, samotne życie, wypełnione po brzegi pracą, a po pracy namiętnym oglądaniem telewizji. Jego największym marzeniem, bliskim realizacji, jest zakup używanego, sportowego auta. Pewnego dnia przez przypadek ma możliwość poznać na swój temat okrutną prawdę. Drugi wątek przedstawia kilka dni z życia Anny Lewińskiej. Anna jest bardzo popularną aktorką u szczytu wielkiej kariery. To właśnie kariera jest dla niej najważniejszą rzeczą w życiu. Niestety na kilka dni przed premierą najnowszego dzieła, gdzie Anna gra główną rolę, w jej życiu dochodzi do niespodziewanej, dramatycznej zmiany.
Obsada: Marcin Chabowski, Joanna Szczepkowska, Magdalena Woźniak, Dawid Antkowiak, Bodo Kox, Daria Kapralska, Leszek Rosołek, Krzysztof Ibisz i inni.

powrót