Warszawa: 26 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 4.5 (29 głosów)

Taniec Wiktorii

  • dramat, obyczajowy 
  • Hiszpania 
  • 2009 
  • 804 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Zmiana ustroju w Chile pociąga za sobą amnestię więźniów. Wśród nich znajduje się słynny włamywacz Vergara Grey (Ricardo Darin) oraz zafascynowany nim młody bandyta Angel Santiago (Abel Ayala). Sytuacja wymusza na złoczyńcach wybór dalszej drogi życiowej. Grey planuje powrót do normalnego życia, aby odzyskać utraconą rodzinę, zaś Angel jest żądny zemsty na naczelniku więzienia, w którym byli przetrzymywani. Do realizacji swojego planu potrzebuje pomocy starszego kolegi. Ich losy łączą się ponownie dzięki niemej dziewczynie marzącej o karierze tancerki, Wiktorii.
Obsada: Miranda Bodenhofer, Ricardo Darin, Abel Ayala i inni.

powrót