Warszawa: 28 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (12 głosów)

Tatarak

  • obyczajowy 
  • Polska 
  • 2009 
  • 691 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Ekranizacja opowiadania Jarosława Iwaszkiewicza, połączona z wspomnieniami Krystyny Jandy z „Zapisków ostatnich”. Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość. Jej życie odmienia spotkanie z prostym robotnikiem, Bogusiem. Kobieta ulega fascynacji młodym mężczyzną, ale ich związek zostaje w tragiczny sposób przerwany.
Obsada: Krystyna Janda, Jan Englert, Jadwiga Jankowska-Cieslak, Pawel Tomaszewski, Roma Gasiorowska, Julia Pietrucha, Jakub Mazurek, Pawel Szajda i inni.

powrót