Warszawa: 28 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.0 (6 głosów)

Teczki

  • obyczajowy 
  • Polska 
  • 2007 
  • 602 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Bohaterami filmu są dwaj starzy przyjaciele. Mają po 50 lat. Jeden z nich, Włodzimierz odkrywa, że jego kolega Stefan, przed 30 laty spreparował w milicji na niego donos, który uniemożliwił mu wyjazd na Zachód. Film rozgrywa się na dwóch płaszczyznach czasowych - współcześnie i w latach siedemdziesiątych, kiedy bohaterowie mają po dwadzieścia kilka lat.
Obsada: Michał Lewandowski, Michał Anioł, Małgorzata Duda-Kozera i inni.

powrót