Warszawa: 21 stycznia, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA: Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca.
Obecnie zajmujemy się aktualizacją materiału i chcielismy serdecznie zaprosić do jej testowania: https://new.polwizjer.com/

Po dokonaniu wyboru tytułu należy wpisac kod, który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code".
Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić playera.
Kod wpisany JEDNORAZOWO aktywuje playera na wszystkie pozycje.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.

ocena: 4.5 (1335 głosów)

The Voice Of Poland

  • program muzyczny 
  • Polska 
  • 2018 

Opis:

Po raz szósty uzdolnione wokalnie osoby z całej Polski będą walczyć o tytuł najlepszego głosu i kontrakt z wytwórnią płytową. Na trenerskich fotelach zasiądą: Edyta Górniak, Marysia Sadowska, Tomson i Baron oraz Andrzej Piaseczny. Przez kilka kolejnych tygodni jurorzy będą uczestniczyć w castingach w różnych miejscach w Polsce i kompletować swoje drużyny. Następnie wraz z podopiecznymi popracują nad podniesieniem umiejętności wokalnych i przygotują ich do występów na żywo. Nowością w tej edycji muzycznego show będzie możliwość tworzenia własnych drużyn przez widzów. Dzięki mediom społecznościowym oraz specjalnej aplikacji każdy będzie mógł wcielić się w rolę trenera. Do duetu prowadzących Tomasza Kammela i Macieja Musiała dołączy Halina Młynkova, a przewodnikiem po świecie internetu będzie ReZigiusz, autor jednego z najpopularniejszych kanałów na YouTube.

powrót