Warszawa: 6 marca, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (10 głosów)

To my

  • obyczajowy 
  • Polska 
  • 2000 
  • 556 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

O egzaminie dojrzałości, tym szkolnym, i tym prawdziwym, opowiada film "To my". Matura - dla wielu najważniejszy moment w życiu. Sprawdzian wiedzy nie zawsze jednak idzie z parze z dojrzałością życiową. Agata (Marta Dąbrowa) jest w czwartej klasie liceum. Nigdy nie miała kłopotów z nauką, dlatego zbliżająca się szybko matura nie stanowi dla niej problemu. O wiele bardziej przeżywa swe zauroczenie Widelcem (Rafał Cieszyński), najprzystojniejszym chłopakiem w klasie. Ojciec Widelca (Bronisław Wrocławski) jest burmistrzem. Spełnia wszelkie zachcianki syna. W zamian oczekuje tylko jednego - dobrych wyników w nauce i zdanej matury. Dla Widelca spełnienie życzeń ojca leży w sferze marzeń dlatego ucieka się do podstępu. Wpada więc na szalony pomysł, chce wykraść tematy maturalne. Wie, że matka Agaty pracuje w kuratorium i postanawia to wykorzystać. Namawia zakochaną w sobie dziewczynę, by pomogła mu w kradzieży.
Obsada: Marta Dąbrowa, Rafał Cieszyński, Bronisław Wrocławski, Małgorzata Socha, Leon Niemczyk i inni.

powrót