Warszawa: 28 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 3.5 (10 głosów)

Trzy

  • obyczajowy 
  • Niemcy 
  • 2010 
  • 1127 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Film "Trzy" opowiadaja historię biseksualnego trójkąta.
Mają około czterdziestu lat i poukładane życie. Hanna jest krytykiem sztuki, Simon zarządza własną firmą. Ona prowadzi telewizyjny program, w którym z intelektualistami rozprawia o filozofach i nowoczesnej rzeźbie, on próbuje wiązać koniec z końcem, realizując projekty z pogranicza sztuki i architektury krajobrazu. Od dwudziestu lat żyją w wolnym związku. I żyliby sobie nadal w tej sielskiej atmosferze, gdyby pewnego dnia nie uparła się na nich cała horda złośliwych chochlików rzucających im pod nogi sążniste kłody. Na parę kochanków spadają bowiem mniejsze i większe życiowe tragedie. Ale nie one wywrócą życie berlińskiego duetu do góry nogami. Wymuszone salto będzie zasługą Adama, w  którym – oboje się zakochają.
Obsada: Sophie Rois,  Sebastian Schipper,  Devid Striesow i inni.

powrót