Warszawa: 26 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 4.5 (20 głosów)

W maju niech się dzieje, co chce

  • dramat, obyczajowy 
  • Belgia, Francja 
  • 2015 
  • 1299 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Francja, maj 1940 roku. Mieszkańcy małej wioski na północy kraju w obawie przed nieuchronną niemiecką napaścią decydują się opuścić swoje domy. Wraz z nimi w drogę rusza niemiecki chłopiec Max, którego ojciec Hans uciekł z kraju w obawie przed niemieckim reżimem. Został jednak zatrzymany przez francuskie władze. Po zwolnieniu z więzienia razem ze szkockim żołnierzem wyrusza na poszukiwania swojego ukochanego syna.
Obsada: August Diehl, Olivier Gourmet, Mathilde Seigner, Alice Isaaz, Matthew Rhys, Joshio Marlon, Thomas Schmauser, Laurent Gerra i inni.

powrót