Warszawa: 28 lutego, 2021 roku    godz.:

Seriale (680)

Wiadomości (6)

Publicystyka (10)

Rozrywka (277)

Dokument (161)

tele na zywo

UWAGA:

Uprzejmnie informujemy naszych użytkowników, że prace nad naszą nową stroną nie używającej Flash dobiegają końca. Obecnie prace nad aktualizacją materiału są już skończone i nowe materialy nagrane będą dodwane tylko na nowej stronie. : https://new.polwizjer.com/

Aby uzysać dostęp do nowej strony potrzebny jest klucz(Kod), który jest dostępny na stronie rejestracyjnej w dziale "My subscription" > "License code", dolna część strony. Prosimy o skopiowanie "Active Registration Code" i wklejenie go w polu "Enter Key" na nowej stronie, po dokonaniu wyboru jakiejkolwiek poyzcji, oraz klikniecie na "Verify Key" aby uaktywnić dostęp do calej strony.

Bardzo prosimy o kontakt w razie zauważenia nieścisłości i życzymy miłego oglądania.ocena: 2.5 (17 głosów)

W sześciu punktach o Emmie

  • dramat, obyczajowy 
  • Hiszpania 
  • 2011 
  • 629 

Oglądaj: Sigma Media Player - Sigma Media Player

Oglądaj: Sigma Web Player - Web Player

Opis:

Emma (Verónica Echegui) jest atrakcyjną i utalentowaną niewidomą trzydziestolatką, która pracuje jako koordynatorka w telefonie zaufania. Dziewczyna mieszka w małym przytulnym mieszkanku i spotyka się od sześciu miesięcy z Jorgem (Antonio Velázquez). Emma bardzo pragnie zostać matką. Jej związek nie układa się jednak najlepiej. Kiedy dowiaduje się, że Jorge nie chce mieć z nią dziecka, postanawia się z nim rozstać i wziąć sprawy w swoje ręce.
Obsada: Verónica Echegui, Álex García, Fernando Tielve, Nacho Aldeguer, Mariam Hernández i inni.

powrót